AUTOLAKIRER-LAKIRER/AUTOLAKIRERICA-LAKIRERICA

Radno mjesto
Mjesto rada: BREZNIČKI HUM, VARAŽDINSKA
Zanimanje: autolakirer/autolakirerica
Kategorija: Građevinska i rudarska zanimanja
Rok za prijavu: 16.03.2017
Traženo radnika: 1
Način zaposlenja: Na neodređeno
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Način rada: 2 smjene
Djelatnost: Proizvodnja strojeva za poljoprivredu i šumarstvo, Proizv. ost. strojeva za poljopr. i šumarstvo
Smještaj: Nema smještaja
Naknada za prijevoz: U cijelosti
Uvjeti: Teren: Rad na jednom mjestu

Poslodavac
Poslodavac: WAM PRODUCT d.o.o.
Kontakt: Zamolba: HUM BREZNIČKI 7/A, 42225 BREZNIČKI HUM, Email: zeljka.gaic@wamgroup.com

Posloprimac
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo: Nije potrebno
Posebni zahtjevi:

Opis posla: rad u lakirnici koji predviđa bojanje, zaštitu, lakiranje i emajliranje proizvoda.

Uvjeti: Srednja stručna sprema 3 ili 4 godine. Kandidati/kandidatkinje trebaju imati obrazovanje sukladno radnom mjestu (autolakirer/autolakirerica, soboslikar/soboslikarica, tehničar/tehničarka boja i lakova).

Radno iskustvo poželjno.

Prednost kandidatima/kandidatkinjama koji imaju položenu osposobljenost za rad s viličarem.

Radni odnos na neodređeno s probnim radom.