ELEKTRIČAR/ELEKTRIČARKA

Radno mjesto
Mjesto rada: TRNOVEC, VARAŽDINSKA
Zanimanje: elektroinstalater/elektroinstalaterka
Kategorija: Građevinska i rudarska zanimanja
Rok za prijavu: 20.02.2017
Traženo radnika: 1
Način zaposlenja: Na određeno
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Način rada: Smjena - prijepodne, Smjena - poslijepodne
Djelatnost: Proizvodnja proizvoda od plastike za građevinarstvo, Proizv. proizvoda od pl. masa za građevinar.
Smještaj: Nema smještaja
Naknada za prijevoz: Bez naknade
Uvjeti: Teren: Rad na jednom mjestu

Poslodavac
Poslodavac: WELLNESS & MEDICAL SPA EQUIPMENT d.o.o.
Kontakt: Osobni dolazak: ZBELSKA 10, 42202 TRNOVEC BARTOLOVEČKI, Zamolba: ZBELSKA 10, 42202 TRNOVEC BARTOLOVEČKI, Email: josef.thomas@inviion.com

Posloprimac
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo: 24 mj
Znanje informatike: Potrebno poznavanje osnova informatike
Vozački ispit: B
Strani jezik: engleski;njemački
Posebni zahtjevi:
Opis poslova: Sastavljanje elektro ormara, ugradnja elektro komponenti u wellness opremu, (sauna, parna kupelj, masažni bazeni, itd.).

Uvjeti:
- srednja škola elektro smjera (električar/ka)
- poznavanje rada na računalu
- poznavanje / čitanje tehničkog nacrta, poznavanje elektrotehničkih materijala, električnih i elektronskih komponenti i sklopova
- mogućnost korištenja vlastitog vozila.

Uz molbu dostaviti presliku dokaza o završenom školovanju.

Mogućnost stalnog zaposlenja.