KONOBAR/KONOBARICA

Radno mjesto
Mjesto rada: VARAŽDIN, VARAŽDINSKA
Zanimanje: konobar/konobarica
Kategorija: Uslužna i ugostiteljska zanimanja
Rok za prijavu: 20.02.2017
Traženo radnika: 5
Način zaposlenja: Na određeno
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Djelatnost: Hoteli i sličan smještaj, Restorani
Smještaj: Nema smještaja
Naknada za prijevoz: U cijelosti
Uvjeti: Teren: Oboje

Poslodavac
Poslodavac: GASTROCOM D.O.O.
Kontakt: Osobni dolazak: VARAŽDIN, KRANJČEVIĆEVA 12/I - RESTORAN VERGLEC, Zamolba: VARAŽDIN, KRANJČEVIĆEVA 12/I - RESTORAN VERGLEC, Email: info@gastrocom-ugostiteljstvo.com

Posloprimac
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo: 12 mj
Posebni zahtjevi:
Opis poslova:
1. dočekuje i prihvaća goste, prima narudžbu, poslužuje goste i naplaćuje uslugu te ispraća goste na pristupačan i kulturan način
2. vrši pripremne radove za posluživanje
3. priprema i rasprema stolove i mijenja stolno rublje, pribor za jelo, cvijeće, pepeljare i dr.
4. odgovoran je za izdavanje i ispravnost računa, za racionalno i pažljivo postupanje s robom i priborom kojim rukuje
5. vodi knjigu zaduženja, prometa i zaključno stanje, vrši dnevni obračun utrška i istoga polaže na poslovnu banku isti dan po završetku posla odnosno sljedeći dan na blagajni banke do 11 sati
6. u slučaju da gost plaća karticom, odgovara za pravilnu naplatu putem kartica
7. brine se o urednoj snabdijevenosti točionika te urednom odlaganju ambalaže
8. brine o urednosti točionika i ostalih dijelova poslovne jedinice, a po potrebi i sam čisti
9. obavlja i druge poslove prema nalogu voditelja poslovne jedinice i direktora društva.

Odgovornost: neposredno je odgovoran voditelju poslovne jedinice i direktoru društva.

Mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme.

Mjesto rada: pansion-restoran „Garestin“, caffe bar „Autobusni kolodvor“, caffe i lounge bar „Ritz“, restoran „Verglec“, restoran „Aquacity“, bistro „Kula“, kavana „Galerija“, boutique hotel „Park“.

Za caffe barove u obzir dolaze konobari koji su već radili taj posao (ugostiteljska škola nije uvjet); a za restorane u obzir dolaze školovani konobaru (moraju poznavati stilove posluživanja hrane).
Posebni uvjeti: poznavanje jednog stranog jezika radi konverzacije.

Doći osobno od ponedjeljka do petka na adresu Varaždin, Kranjčevićeva 12/I - iznad restorana Verglec sa životopisom, između 07 - 15 h ili zamolbu poslati na e-mail.