SAMOSTALNI KUHAR/KUHARICA

Radno mjesto
Mjesto rada: VARAŽDIN, VARAŽDINSKA
Zanimanje: kuhar/kuharica
Kategorija: Uslužna i ugostiteljska zanimanja
Rok za prijavu: 28.02.2017
Traženo radnika: 5
Način zaposlenja: Na određeno
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Djelatnost: Hoteli i sličan smještaj, Restorani
Smještaj: Nema smještaja
Naknada za prijevoz: U cijelosti
Uvjeti: Teren: Oboje

Poslodavac
Poslodavac: GASTROCOM D.O.O.
Kontakt: Osobni dolazak: VARAŽDIN, KRANJČEVIĆEVA 12/I - RESTORAN VERGLEC, Email: info@gastrocom-ugostiteljstvo.com

Posloprimac
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo: 12 mj
Posebni zahtjevi:
Opis poslova:
1. samostalno priprema namirnice za proizvodnju gotovih jela i jela po narudžbi, a u okviru dnevnoga jelovnika te samostalno radi na pripremanju jela po dnevnoj karti
2. priprema jela u skladu s normativima
3. odgovara za kvalitetu i kvantitetu kao i zdravstvenu ispravnost i estetski izgled svih jela koja priprema osobno ili u suradnji s drugim radnicima u kuhinji
4. odgovoran je za materijalne i druge štete koje mogu nastati nepravilnim rukovanjem sredstava rada, neracionalnom upotrebom reprodukcijskog materijala i nestručnog postupanja u pripremi jela
5. obavlja i druge poslove po nalogu voditelja kuhinje, voditelja p.j. i direktora društva.

Odgovornost: neposredno je odgovoran voditelju kuhinje, voditelju p.j. i direktoru društva

Mjesto rada: restoran „Verglec“, pansion-restoran „Garestin“, restoran „Aquacity“, bistro „Kula“ i boutique hotel „Park“.

Vrsta zaposlenja: prvi Ugovor na određeno vrijeme, daljnja mogućnost na neodređeno vrijeme.
Naknada za prijevoz: u cijelosti (prema visini mjesečne radničke autobusne karte).

Molbu, životopis i presliku svjedodžbe dostaviti na niže navedeni mail ili doći osobno na niže navedenu adresu (u sjedište društva) svakim radnim danom od 7 do 15 h.