RADNIK/RADNICA U TAPETARIJI

Radno mjesto
Mjesto rada: LEPOGLAVA, VARAŽDINSKA
Zanimanje: tapetar/tapetarka
Kategorija: Zanimanja u proizvodnji i preradi hrane, tekstila, kože i drva
Rok za prijavu: 28.02.2017
Traženo radnika: 10
Način zaposlenja: Na neodređeno
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Način rada: 2 smjene
Djelatnost: Proizvodnja ostalog namještaja, Proizvodnja stolica i sjedala
Smještaj: Nema smještaja
Naknada za prijevoz: Djelomično
Uvjeti: Teren: Rad na jednom mjestu

Poslodavac
Poslodavac: SITIS d.o.o.
Kontakt: Zamolba: HRVATSKIH PAVLINA 44, 42250 LEPOGLAVA, Email: kristina.markovic@sitis.hr

Posloprimac
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo: Nije potrebno
Vozački ispit: B
Posebni zahtjevi:
Opis poslova:
- tapeciranje navlaka za stolice i dijelova namještaja
Uvjeti:
- mogu se javiti kandidati/kandidatkinje sa zvršenom trogodišnjom ili četverogodišnjom srednjom školom bez obzira na zvanje ako su voljni/voljne naučiti raditi tražene poslove
- poželjan je vozački ispit b kategorije, nije uvjet za zapošljavanje

Za kandidiranje je potrebno molbu i životopis dostaviti osobno ili poštom na adresu poslodavca ili na e-mail:kristina.markovic@sitis.hr