RADNIK/RADNICA NA ODRŽAVANJU / DOMAR/DOMARKA

Radno mjesto
Mjesto rada: VARAŽDIN, VARAŽDINSKA
Zanimanje: radnik/radnica u održavanju
Kategorija: Jednostavna građevinska, proizvodna i transportna zanimanja
Rok za prijavu: 27.02.2017
Traženo radnika: 1
Način zaposlenja: Na neodređeno
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Način rada: 2 smjene
Djelatnost: Ostale financijske uslužne djelatnosti, osim osiguranja i mirovinskih fondova, d. n., Ostalo financijsko posredovanje, d. n.
Smještaj: Nema smještaja
Naknada za prijevoz: Bez naknade
Uvjeti: Teren: Oboje

Poslodavac
Poslodavac: INTER CREDO d.o.o.
Kontakt: Zamolba: ZAGREBAČKA 7, VARAŽDIN, Email: intercredo.posao@gmail.com

Posloprimac
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo: 24 mj
Vozački ispit: B
Posebni zahtjevi:
Opis poslova:
- brinuti i provjeravati funkcionalnost uređaja i opreme
- izvoditi jednostavne radove održavanja poslovnih prostora i sudjelovati pri njihovom održavanju i preuređenju
- čistiti i održavati uređaje i opremu te prostore, okoliš i zelene površine
- nabavljati potrebne potrošne materijale i alate uz prijevoz istih
- komunicirati s vanjskim partnerima i organizirati vlastiti rad
- briga o stanju poslovne zgrade (ispravnost svih instalacija)
- zamjena rasvjetnih tijela
- jednostavni radovi vezani uz prilagodbu postojećeg poslovnog prostora (farbanje, krečenje, bušenje, rad s malim alatima poput bušilice ili flekserice uglavnom na sitnijim prilagodbama raznih elemenata poput stolaca, vrata itd.)
- aktivno sudjelovanje pri uređenju novih poslovnih lokacija (pomoć glavnim majstorima, farbanje, odlazak u kupovne centre)
- nadzor i održavanje instalacija
- nadzor nad radom protupožarnih uređaja
- nadzor i briga o plinomjeru i vodomjeru
- tehničko održavanje instalacija
- vođenje potrebnih evidencija
- prijava kvarova.

Uvjeti:
- SSS, završeni smjer nije bitan već radno iskustvo na traženim poslovima
- znanje i snalaženje u sitnim majstorskim radovima
- poznavanje funkcioniranja elektroinstalacija i vodovodnih instalacija
- obavezna vozačka dozvola B kategorije
- pouzdanost, marljivost i odgovoran pristup poslu
- ustrajnost i usmjerenost na cilj i organiziranost u radu
- ugodna i pristupačna osoba prema suradnicima.