BRAVAR/BRAVARICA-MEHANIČAR/MEHANIČARKA

Radno mjesto
Mjesto rada: LEPOGLAVA, VARAŽDINSKA
Zanimanje: automehaničar/automehaničarka
Kategorija: Mehaničari, strojarski monteri, elektromonteri i obrađivači metala
Rok za prijavu: 10.03.2017
Traženo radnika: 1
Način zaposlenja: Na neodređeno
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Način rada: Smjena - prijepodne
Djelatnost: Gradnja stambenih i nestambenih zgrada, Visokogradnja
Smještaj: Zajednički smještaj
Naknada za prijevoz: U cijelosti
Uvjeti: Teren: Rad na jednom mjestu

Poslodavac
Poslodavac: ENIGMA d.o.o.
Kontakt: Osobni dolazak: Hrvat. pavlina 7,zgrada Tkic-a,1.kat.Lepoglava, Telefon: 097 6245009, Email: enigma.lepoglava1@gmail.com

Posloprimac
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo: 12 mj
Vozački ispit: B
Posebni zahtjevi:
Opis poslova:
- održavanje voznog parka - popravci strojeva, vozila i ostale građevinske opreme
Uvjeti:
- automehaničar/automehaničarka ili bravar/bravarica
- radi se na području Varaždinske županije
Za kandidate/kandidatkinje iz drugih Županija poslodavac osigurava smještaj.
Za kandidiranje je potrebno priložiti životopis i molbu.