ZAŠTITAR/KA - ČUVAR/ICA

Radno mjesto
Mjesto rada: LUDBREG, VARAŽDINSKA
Zanimanje: zaštitar osoba i imovine
Kategorija: Uslužna i ugostiteljska zanimanja
Rok za prijavu: 11.03.2017
Traženo radnika: 3
Način zaposlenja: Na određeno
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Način rada: 3i smjene, Rad vikendom i praznikom
Djelatnost: Ostale financijske uslužne djelatnosti, osim osiguranja i mirovinskih fondova, d. n., Ostalo financijsko posredovanje, d. n.
Smještaj: Nema smještaja
Naknada za prijevoz: Djelomično
Uvjeti: Teren: Oboje

Poslodavac
Poslodavac: FINA gotovinski servisi d.o.o.
Kontakt: Osobni dolazak: A.CESARCA 2, VARAŽDIN, Zamolba: Radnička cesta 182, 10000 Zagreb, Email: ljudskiresursi@finags.hr

Posloprimac
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo: Nije potrebno
Posebni zahtjevi:
Opis poslova: obavljanje poslova tjelesne zaštite osoba i imovine.
Potrebna licenca i dopuštenje za zaštitarski posao.
Kandidati se mogu javiti i na mob 098/455-789 ili 099/815-3121 od ponedeljka do petka od 8-16 sati.