VODITELJ/VODITELJICA LOGISTIKE

Radno mjesto
Mjesto rada: JALŽABET, VARAŽDINSKA
Zanimanje: logističar/logističarka
Kategorija: Stručnjaci iz područja informatike i tehničkih znanosti
Rok za prijavu: 12.03.2017
Traženo radnika: 1
Način zaposlenja: Na određeno
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Djelatnost: Proizvodnja kožne odjeće, Proizvodnja kožne odjeće
Smještaj: Nema smještaja
Naknada za prijevoz: Djelomično
Uvjeti: Teren: Oboje

Poslodavac
Poslodavac: Wollsdorf Components d.o.o.
Kontakt: Email: biljana.zvorc@wollsdorf.com

Posloprimac
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo: 60 mj
Znanje informatike: Potrebno poznavanje osnova informatike
Vozački ispit: B
Strani jezik: engleski;njemački
Posebni zahtjevi:
Opis poslova: suradnja sa proizvodnjom od organiziranja i planiranja proizvodnje i otpreme robe.

Uvjeti:
- minimalno srednja stručna sprema, tehničko tehnološki smjer, ali nije uvjet
- minimalno 5 godina iskustva u logistici proizvodnje (ne u špediciji)
- po mogućnosti iskustvo u auto industriji i iskustvo u SAP programu
- minimalno 5 godina iskustva u vođenju logistike
- iskustvo u planiranju proizvodnje
- znanje njemačkog jezika, poželjno i znanje engleskog
- poznavanje rada u MS Office programima.

Zamolbe sa životopisom primaju se isključivo na 2 jezika: njemački i hrvatski ili engleski i hrvatski jezik.